Karper

Orijinal tarifinden doğan eşsiz lezzetiyle tüketicilerimizin vazgeçemediği tat Karper, Türkiye’de üçgen peynirin yaratıcısı… Yıllardır değişmeyen lezzetiyle bir Türk peynir klasiği haline gelen Karper, güne en güzel başlangıç…

Simidin En Yakın Arkadaşı...

Hızlı bir tempoda hayatı yaşarken yolda, işte, eğlencede soluklanıp keyifle kahvaltıda, yemeklerde, her sofrada, her an her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz Karper pratik ve hijyenik tekli üçgen ambalajıyla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Karper yıllardır aynı özenle seçilen en leziz peynirlerin eritilmesiyle ISO Kalite ve Gıda Güvenliği Standartları ve Türk Standartları Enstitüsü garantisiyle üretilir. Yöresel Türk peynirlerinin eşsiz harmanı üçgen peynirlerinin yanı sıra pratik dilimli peynirleriyle de tüketicilerinin beğenisine sunulmuştur.

Ağzınıza Layık Bir Lezzet...

Tüketicilerin altın renkli ambalajıyla tanıdığı Karper üçgen peynir, sade çeşidinin yanı sıra beyaz peynirli, domatesli, biberli ve light çeşitleriyle de farklı damak tatlarına hitap eder. Bu lezzetleri ister tek başına, ister yemeklerinizde kullanarak, ister kahvaltıda, ister öğün aralarında keyifle yemeğe doyamayacaksınız.

Soğuk ve sıcak sandviç ile tost yapımı için nefis seçenekler sunan Karper dilimli peynirlerin sade, çedar peynirli, domatesli, kırmızı biberli ve light çeşitleri mevcuttur. 200g'lik ambalajlarda 10 dilimden oluşan peynirlerin her bir dilimi ayrı ayrı paketlenmiştir. Bu sayede paketi açtıktan sonra dilediğiniz kadar dilimi kullanır, diğer dilimleri ambalajlı şekilde saklayabilirsiniz. Bu da Karper lezzetinin ve tazeliğinin ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Pratik ve bir o kadar da nefis menülerin vazgeçilmezi olan Karper dilimli peynirlerin müdavimi olacaksınız.

 
 
 
 

Ürün Portföyü


Karper 6'lı Üçgen Peynir

Karper 8'li Üçgen Peynir

Karper 16'lı Üçgen Peynir

Karper 24'lü Üçgen Peynir

Karper 160g Krem Peynir

Karper 300g Krem Peynir

Karper Cheddar Dilimli Peynir

Karper Sade Dilimli Peynir

Besin Değer Tablosu

Karper Üçgen Peynir

Besin Öğeleri Tablosu 100g için
Enerji (kJ/kcal) 1047/250
Yağ(g) 15
Karbonhidrat(g) 9,9
Protein(g) 7,7
info@bel.com.tr
+90 (212) 326 42 00
Hakkı Yeten Cad. BJK Süleyman Seba Kompleksi F Ofis Blok Selenium Plaza No:10/B Kat:17 Fulya Beşiktaş İstanbul